O Firmie

Firma

Wykonujemy balustrady, poręcze i schody. Jesteś›my na rynku od 1993 roku. Wieloletnia działalność pozwoliła nam na zdobycie ogromnego doświadczenia, które zaowocowało renomą… w branży, silną pozycją na rynku i zaufaniem klientów z regiony południowo-wschodniego. Pozwala nam ono świadczyć szeroki zakres usług na najwyższym poziomie oraz na pełną elastyczność w dostosowywaniu oferty do potrzeb klienta.

 

Balustrady: produkcja i usługi

Działalność‡ Kowalmetu koncentruje się na produkcji i usługach w zakresie wykonawstwa: balustrad, poręczy, ogrodzeń, konstrukcji stalowych schodów, a także elementów metalowych wykończenia wnętrz i szeroko rozumianej metaloplastyki. Nasze balustrady i poręcze wytwarzane są z: mosiądzu, stali nierdzewnej, stali czarnej oraz drewna. Cechuje je nie tylko profesjonalne wykonanie, ale także wysokiej klasy estetyka. Współpracujemy z najlepszymi fachowcami, aby świadczone przez nas usługi zawsze znajdywały odbicie w satysfakcji klientów. Właśnie na nią kierujemy wszystkie nasze działania. Każdy klient jest wyjątkowy i naszym priorytetem jest dostosowywanie świadczonych usług do jego potrzeb. Dokładamy wszelkich starań, aby niezależnie od ich skali, czy rodzaju były wykonywane z najwyższą… precyzją…, profesjonalizmem i w pełni zgodnie z oczekiwaniami klienta. Jakość ś›wiadczonych usług oraz przystępne ceny powodują, iż oferta naszej firmy jest niezwykle konkurencyjna, co przyczynia się do nawią…zywania stałej współpracy z licznymi kontrahentami.

Nasze realizacje:
W przeciągu ostatnich lat zrealizowaliśmy zlecenia zarówno klientów indywidualnych, jak i dużych firm. W gronie naszych kontrahentów znajdują się m.in.: MPWiK w Lublinie Sp. z o.o., MEDIA MARKT Lublin, Prokuratura Okręgowa w Lublinie, Archikatedra Lubelska, "ZDI" Sp. z o.o.Zamość, PPHU ALBATROS Sp.J. w Chełmie, LZE LUBZEL SA ZE Kraśnik, BLACK RED WHITE SA w Biłgoraju. Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi zleceniami wykonanymi przez naszą firmę.

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie balustrad, poręczy i schodów: pomiary, projekty, doradztwo, wykonawstwo i montaż.
Zrealizujemy każde Państwa zlecenie, również nietypowe.ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!